Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogyha nekem...

Az lehetséges hogyha nekem Windows 7 van a gépemen ami általában lassabb szokott lenni és rá teszem a Windows 8-at akkor gyorsabb lesz és jobban fog működni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, sőt lehetséges, hogy a Win 8 elkezd majd idegesíteni, ahogy töltöget a háttérben, frissítgeti magát, akadozgat.

Ezzel szemben egy Winows7 SP1, letiltott frissítéssel, szakértő kezekben korrekt tud lenni, csak laikusoknak (akik szeretnek ész nélkül kattintgatni) ilyet nem nagyon lehet ajánlani.

2019. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És tudsz valami gép gyorsító Cmd-t vagy appot? Nekem nagyon kellene a Windows 8
2019. okt. 27. 15:29
 3/14 A kérdező kommentje:
És nem tudok új NTFS pl Helyi Lemez C-t létre hozni? Magyarul plusz tárolókat? Akkor gyorsabb lenne a gépem, apukám gépen is van vagy 6 db olyan. És nem tudom hogy hogyan csinálta...
2019. okt. 27. 15:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsítani a konfiguráció teljesítményével lehet egy rendszert, nem parancsokkal. Azon felül, hogy leállítod a feleslegesen futó programokat, többet nem tehetsz.

Egy új rendszer telepítése után mindig gyorsabbak érzékeled azt, mert még nincs telepakolva mindenféle programmal, melyek a rendszerrel együtt indulnak.

Ha gyorsabb gép kell, akkor fejlesztened kell, vagy újat venni. Ha már maga a rendszer használata láthatóan lassú, ott nem a rendszerrel van a gond.

2019. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És hogyan fejlesszem?
2019. okt. 27. 15:41
 6/14 A kérdező kommentje:
,,Gyorsítani a konfiguráció teljesítményével" azt hogyan kell?
2019. okt. 27. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb teljesítményű alkatrészeket kell venni. Ha túl régi a gép és már nem támogatja az újabb generációs hardvereket, akkor pedig egy komplett új számítógép vásárlása lesz a megoldás.

A Windows 7 támogatása is lejár, elavult és védtelen lesz, már csak emiatt is 10-re kellene váltani. Ha viszont nem bírja a gép, akkor gépet váltani, vagy lemondani a Windows-ról.

2019. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

SSD sokat tud dobni például. Memóriabővítés is, processzorcsere.

Nem tudom, milyen géped van.

2019. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 qkker1 ***** válasza:
100%

"És tudsz valami gép gyorsító Cmd-t vagy appot? "


Új alaplap;

Gyorsabb processzor>

Több és gyorsabb memória;

SSD,

Gyorsabb videokártya;

2019. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Programmal is meg lehet dobni a sebességét

CCleaner a neve

2019. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!