Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » El sem tud_játok képzelni,...

El sem tud_játok képzelni, mennyit segí_tenétek ezzel! _! _! Az éltető nyári nappali fényt és annak színét MELY izzókkal, lámpákkal lehetséges az esti sötétben elérni a szobában? MINDEN lehetőség érdekel, kerül amibe kerül!

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 9

Azt hiszel, amit akarsz, én főleg ezen az oldalon szoktam rá, hogy ilyen tetű tudok lenni, ha nem tetszik valami.

Egyelőre te írtál ki olyan stílusban egy kérdést, amit én kicsit primitívnek tartok, miután még könyveken nőttem fel, nem mobillal a kezemben (még a TV is elektroncsöves és fekete-fehér volt, hogy sejthess valamit a tévedésedről).

Ezért inkább elnézést illett volna kérned, nem leszólni (#5).

Van egy ilyen problémám sajnos, hogy a szakmai precizitás megnyilvánul nálam az írásbeli igényességben is.

Igaz, sokszor szemet hunyok és válaszolok igénytelenebb kérdésekre is, néha meg nem.

Tehát végeredményben nyugodtan nevezhetsz tetű alaknak, de a szakmai előéletemmel kapcsolatban meglepődnél szerintem, azaz hülyeségeket képzelsz be a fejedbe.

De megyek már, mert ebből nem élek meg, a szervizemben is kell valamit csinálni, az alkalmazottakra felügyelni.

2019. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Akkor most én kérek elnézést, azt hittem, hogy egy újabb ifjú tapasztalatlan unatkozó önjelölt troll vagy, semmi több. Ha elfogadod, örülök neki, ha nem akkor már úgyis mindegy.


Elegem van már abból hogy ezen az oldalon a nagy semmire is képesek ok nélkül beszólogatni.


Remélem ezt is meg lehet érteni.


A kiírasban mi volt az, ami neked szemet szúrt?

2019. okt. 28. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!