Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wishről airpods bele merjek-e...

Wishről airpods bele merjek-e egyáltalán gondoloni?

Figyelt kérdés
Nézegettem füleseket és feltévedtem wishre ahol láttam airpodsot 17 ezerért, és tudom ennél vannak olcsóbbak de családból már lett onnan véve smok e-cigi és ténylegesen a kinézett smok nem tudom milyen tipusú e-cigi jött meg asszem 15 ezer ft-ért akku nélkül (tudtuk, hogy akku nélkül lesz annyi) és az érdekelne mennyi az esély arra, hogy tényleg apple airpodsot vennék ott (a képek és leírás alapján egyértelműen airpods) nem tudom érhtető voltam-e :D amennyiben nem sry és korrigálom ha úgy látom

2019. okt. 31. 22:14
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Kb 0, kollégám rendelt valami ilyesmit akkora volt a cucc hogy gyakoatilag nem lehrtett a fülbe dugni
2019. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Garantáltan hamisítvány, 1000%. Xiaomi Redmi Airdots még ennél is olcsóbb, és az is vezeték nélküli.
2019. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felejtős, már az ötlet is nevetséges
2019. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!