Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a ma kapható legerősebb...

Melyik a ma kapható legerősebb (legnagyobb fényerejű) E27 foglalatos LED izzó?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 09:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én meg az 1 és 7 vagyok, amit nem szoktam kiírni, de ezúttal a 7-hez kapcsolódik:

Egyik szobában kísérleteztem, hogy négyágú csillár, aminek két ágába kompakt fénycsövet tekertem (2x 12 W) harmadikba egy halogénizzót (75 W).

Az eredmény lehengerlő: nagyon erős, fehér világítás. Ami érdekes, hogy így halogénnel kiegészítve, a kompakt sem égette a szemem (égő érzés késleltetve, másnapra szokott jelentkezni esetemben).

Utána beraktam még egy 75-ös halogént is, az meg már brutális volt.

2019. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az is hozzájárult, hogy az izzószál nem villogott, mert 1/100-ad másodperc alatt nem tud számottevően lehűlni, és a folyamatos fény kellemesebb volt a szemednek.
2019. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én még a helyedben megpróbálnám a még nem LED-es energiatakaérkos E27 égőt, nekem van ebből olyan ami a 100W-os hagyományos izzónál is erősebbnek felel meg, és egész jól világít (lépcsőházamban illetve a bejárati előtt kültéri lámpában van ilyenem, szerintem még kapni ilyent). Nem olyan bántó a fénye mint a LED-eseknek.
2021. okt. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!