Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Power Point tervezési ötletek (design ideas) lehetőség nem megengedett? Mi a teendő?

Sziasztok!

Remélem valaki tud segíteni. Elkezdtem egy prezit és munkhahelyemen is mindig hasznát veszem a tervezési ötlet fülnek (ami egyből ad egy design alapot). Eredeti Windows fut a gépemen, megnéztem és elvileg a legújabb PPT verzió van telepítve. Az ikon ott van, de szürke és nem lehet rámenni. Ha ráviszem az egeret se ír ki semmit. Valaki tudja mitől lehet ez? Ha rámegyek a "fiók" felületre azt írja előfizető vagyok Office 365 ProPlus-ra.

Valaki légyszi segítsen ha tud!

Keress kérdéseket hasonló témákban: PowerPoint, PPT, prezentáció, Prezi, számítógép

nov. 8. 18:49  Privát üzenet  

A válasz
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

1. STFG

2. Google: design ideas inactive

3. [link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 8. 19:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De most azt nem gondoltad komolyan, hogy ennyi problémamegoldási készség nincs bennem? :D Kösz, de már nem egy helyen utána jártam, mielőtt ide kiírtam volna. Hivatalos oldalon és angol fórumokon is kerestem a választ, mindenhol ugyanazt írták, de semmi nem működött. Értek a PPT-hez, rengeteget használom.Eddig nem találkoztam ilyen jellegű problémával, majd kiderült hogy sérült a file és ezért történt ez.

Szóval nem kell ezért flegmázni az emberrel. De azért köszi a linket.

# 2/2Időpont nov. 8. 19:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van -e lehetőség fényképek, fiókok, névjegyek átmásolására Lenovo A 1000 -ről Nokia 2.2-re és hogyan?
El sem tud_játok képzelni, mennyit segí_tenétek ezzel! _! _! Az éltető nyári nappali fényt és annak színét MELY izzókkal, lámpákkal lehetséges az esti sötétben elérni a szobában?...
Van-e lehetőség névjegyek átvételére egyik telefonról a másikra, és ha igen, hogyan?
Ipaden van valami lehetőség a régi rendszert visszatelepíteni?
Van arra lehetőség, hogy levelezőin valaki a 6 félévet megfelelő tanulás/tudás mellett 4 félév alatt elvégezze? Ez megengedett a felsőoktatásban?
Pc, win 10, Facebook csak angol nyelven van. Van-e magyar nyelven belépési lehetőség, és hogyan?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!