Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Facebookon hogy láthatom, hogy egy ismerősöm, milyen képet kedvelt?

nov. 8. 21:56  Privát üzenet  

A válaszok
Engem is erdekel

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 8. 22:57 Privát üzenet
Ha belépsz a facebookjába. Máshogy nem igen lehet.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 07:10 Privát üzenet
Régen volt rá lehetôség a Percrôl percre funkcióval, de már kiszedték egy jóideje

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 9. 07:53 Privát üzenet
Nincs.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 08:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

# 5/5Időpont nov. 9. 17:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebookon ha olyan személyre kattintok, aki nem ismerősöm, akkor csak egészen piciben láthatom a profilképét és a borítóképét. Valakinél volt már esetleg ilyen?
Facebookon be tudom állítani, hogy egy bizonyos ismerősöm ne lássa a bejegyzéseket egy csoportban?
Mièrt nem látom pár ismerősöm napját facebookon? Amikor nem állítottam el semmit
Miért adja úgy ki Facebookon hogy van x mennyiségű ismerősöm de nem látom őket. Láttam néhányat és nem volt profiljuk se semmi tehát töröltem őket, de még mindig van 140 akit nem...
Facebookon be lehet azt valahogy állítani, hogy aki nem ismerősöm ne tudjon üzenetet irni?
Facebookon hogy tudom beállítani azt, hogy aki nem ismerősöm, az ne láthassa a jelenlegi ismerőseimet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!