Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külföldről vásárolt "Police...

Külföldről vásárolt "Police scanner" (nem találtam magyar szót rá) működne itthon? Mire kell odafigyelni egy ilyen eszköz esetén?

Figyelt kérdés
Érdekességképp vásárolnék egy ilyet, saját felhasználásra (semmi rossz indulat), érdeklődnék van-e köztetek bárki aki használt már akármilyet és ha igen ajánlaná-e

2019. nov. 23. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan a rendőröket szeretnéd lehallgatni akkor 99% hogy idehaza az nem működne.
2019. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvből titkosítva van az egész? Drágább model se jelentene megoldást valszeg?
2019. nov. 23. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:

"Elvből titkosítva van az egész?"

Nem elvből.

[link]

2019. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szépen ömlesztve van, de a lényeg látszik, köszönöm. Akkor ez felejtős itthon... kár pedig, csomó helyen lehet hallgatni ilyesmiket, pl. tele a YouTube hasonlókkal, itthon pedig ez off-limit.
2019. nov. 23. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a nagy szomorkodásban tegyük hozzá, hogy az állam részéről teljesen érthető igény, hogy a készenléti szervek által használt rádiókat ne halhassa kívülálló. A sok más országban is használt Tetra rendszer kódoltan forgalmaz, pedig mindenki csak érdekességképpen hallgatná a rendőrségi, mentős, stb. rádiózást, csupa jóindulatból :))

[link]

2019. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem én mi a szándéka ennek, és a nagy szomorkodás inkább csalódás/meglepettség.
2019. nov. 23. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"inkább csalódás/meglepettség."

Nincs ebben semmi meglepő.

Halgass külföldi rádiókat ha már ennyire unatkozol.

2019. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azokkal az a baj, hogy a maguk anyanyelvökön beszélve hadarnak és rengetegszer érthetetlen mit motyognak össze, már-már zavaró. Ezért is gondoltam hogy az itthoni helyzetet felmérem.
2019. nov. 26. 01:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész rendőrnek, kaphatsz saját rádiót ...
2019. nov. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van már szakmám és boldog vagyok benne, hagyjuk is a többit :) Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!