Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eletrkomos rollerrel tapasztal...

Eletrkomos rollerrel tapasztalatok? Milyen fajtát használtok, és ajánlanátok-e?

Figyelt kérdés

Még sose használtam, csak a fantáziámban szerepel, hogy milyen hasznos lenne! Autó helyett: háztól házig el tudok vele jutni, nem kell a parkolóhely miatt aggódni, nem kell dugó miatt aggóni, nem kell a busz menetrendje miatt aggódni. Ráadásul felfér a vonatra (sokat utazom városok között is, és azért választom általában az autót, mert habár egy IC vagy gyorsvonat lehet gyors, de háztól házig sokkal lassabb).


Ami fontos:

-100 kg vagyok, néha még táskám is van, bírjon el

-Lejtőn felfelé is szeretnék vele menni (max 5-10 százalékos emelkedőn)

-Nem mennék óriási távokat, max 10-15 km-t, nagy sebességgel meg pláne nem

-Magyar útburkolaton is lehessen használni. Macskakőre vagy földútra nyilván nem mennék vele, de a "magyaros" toldozott-foltozott, repedezett felszínek elkerülhetetlenek.


2019. nov. 24. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Kovetem
2019. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Xiaominak van jó rollere, több ismerősöm használja megelégedéssel.

Most várnék a vásárlással, mert szabályozni akarják a használatát.

2020. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!