Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pc, win 10. A böngésző (...

Pc, win 10. A böngésző ( mozilla v. chrome) nagy méretben jelenik meg, alig fér, vagy ha csökkentem 15 x 12cm lesz. Mit állíthattam el? Hogyan tudnám vissza állítani?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy alig fér?

Nekem is alig fér el, amikor pont belefér a képernyőbe. Ha egy kicsivel (1 pixellel) nagyobb lenne, akkor már nem is férne el.

Ilyenek ezek.

Ragadd meg az oldalát az egérrel és regulázd meg!

2019. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. megoldottam a tanácsod alapján, most csak arra lennék kíváncsi, hogy miért állítódött el?
2019. nov. 26. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ablakok oldalkoordinátái a Windows regisztrációs adatbázisában tárolódnak, mindig az ablak bezárásakor. Ha az onnan törlődik valami okból vagy sérül, az ablak egy alapértelmezett állapotot vesz fel.

Most letárolta az új beállítást, néha előfordulhat ilyen, nem kell vele foglalkozni.

2019. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást.
2019. nov. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!