Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer ha egy...

Aron2004HU kérdése:

Mi a legjobb módszer ha egy monitort, billentyűzetet, egeret szeretnék vezeték nélkül csatlakoztatni a gépemhez?

Figyelt kérdés

A számítógép amihez csatlakoztatni szeretném ezeket 1 szintel lejjebb van és még pár fal is akadályozná a jelet tehát ezügyben kérdezném, hogy mit ajánlotok (wifi,RF...)

Vagy ezt nem lehet úgy megcsinálni, hogy jól működjön?



2019. nov. 27. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is falon keresztül működik, de itt csak egy téglafal másik oldalán van a gép, azaz nincs messze és nem is árnyékol úgy, mint a vasbeton.

Közönséges USB wireless, viszont a hatótávolság növelésében segíthet, ha nem közvetlenül a gépre / alaplapra dugod a vevőegységet, hanem egy USB hosszabbítókábel végébe. Ugyanis az alaplapnak van bizonyos impulzuszaja (impulzus-zaja), ami rontja a vételt, illetve az antenna is hatékonyabb, a fémháztól távolabb.

De próbálkozhatsz BT-eszközzel is, nekem az nem kellett.

2019. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. a gép árában megoldható kategória, ha nem olcsó a masinád. De nem lehetetlen.
2019. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem egyik gyártónál sem opció ez. Max pár métert tudnak falak nélkül.

Bár attól függ mi vele a célod. Lehet jobban járnál egy TeamViewer -el vagy valami hasonlóval.

2019. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 válaszomban a monitorról megfeledkeztem, ami itt a falon fúrt lyukon jön át.
2019. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A számítógép és a szoba kozott van 3 fal(tégla) +szint kulonbség. Viszont van egy régi laptopom amit erre lehet hogy feltudnék használni. Ha rákötök egy monitort,billentyűzetet,egeret és rácsatlakozok a pc re teamviewer-el vagy splashtop-al (ezt használtam telómon és lag mentes) akkor ez működhet? Ha nem akkor mondom hogy van egy bluetooth dongle a gépház tetején egy USB portban amihez (házilag) van rogzítve egy kb 80cm-es antenna. Meg a wifis képernyő csatlakoztatást próbáltam a gép és a tv-m kozott de nagyon akadozott a kép.
2019. nov. 27. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Egy csákány vásárlása, és kiütni a falakat.. :P
2019. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!