Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amazon Fire TV Stick Magyarors...

Amazon Fire TV Stick Magyarországon?

Figyelt kérdés

Jelenleg Németországban vagyok és élek, február végéig, utána költözöm vissza Magyarországra. Most black friday miatt le van árazva a fent is említett csodakészülék, de mielőtt megvettem volna felrepült a szöveg, mi szerint nem minden funkció érhető el Németországon kívül, arról viszont már nem esett szó, mely funkciók hagynának cserben otthon.

Valaki tudja ezt esetleg? Igazából nekem Netflix, Prime, Spoty, Youtube ami fontos lenne.

Köszi előre is



2019. nov. 28. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Némeotrzságban élünk, és pár éve mikor ekezdtünk Amazonozni akkor a Prime videokat nem tudtunk Mo-n nézni. Még számítogépröl sem.

Lehet ez azóta változott, olvasd el a használatit.


Mot már abban a pár hétben mindig magyar TV-t nézek.

2019. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!