Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fotókat akarok átrakni Pc-...

Fotókat akarok átrakni Pc- ről ( win 10) USB stick-re de nem tudom kivitelezni, a Google se ír erről a müveletről. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 13:30
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
Leírhatnád a hibaüzenetet.
2019. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen hiba üzenetet? Itt arrol van szó, hogy fogalmam sincs a lépésekről amiket végig kell járni ahhoz, hogy a fotókat a pc-ről az USB stick-re menthessem. Ezekre a lépésekre lenne szükségem, ha valaki leírná ide.
2019. dec. 6. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Fájlkezelő>átrakandó helyének kiválasztása> ha megvan> kijelölés>másolás> most kiválasztod a hova könyvtárat> és beillesztés.
2019. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Másképpen fogalmazom meg a kérdést: van-e lehetőség onedrive-ről usb stick-re másolni( menteni) a fényképeket és ha igen, hogyan? Az OneDrive Pc-n van (win 10)
2019. dec. 6. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Beraksz a gépbe egy USB stickket. Majd : startmenű, fájlkezelőben megkeresed, és megnyitod ( kis ablakban ). Majd ugyancsajk a fájlkezelőben megnyitod az OneDrive mappát. Így két mappád lesz megnyitva. A kát mappa között pedig vagy az egérrel áthúzva, vagy kijelölve az adott képet ( jobb klikk: másolás, áthelyezést választva) átrakod.)
2019. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg próbálom így.
2019. dec. 6. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kipróbáltam, így működik. De aprólékosan, minden fogást nem tudtam leírni, mert túl sok lenne. Gondolom, valamennyi PC ismereted már van, ennyiből ki kell hogy igazodjál. Ha gondod van írjál
2019. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pc ismeretem minimális, de ahogyan leírtad -számba rágtad- biztosan menni fog. Nehezen bogozom ki magam a windows 10 -el. Még egyszer, nagyon köszönöm.
2019. dec. 6. 19:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves ismeretlen segítőm : tudatom, hogy a leírásod alapján megoldottam a fotók pendrive - re rakását. Köszönöm.
2019. dec. 7. 14:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Örülök, ha segíthettem. Ügyes vagy.
2019. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!