Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan elektromos borotvát, ami úgy leszedi a borostát, mint a sima borotválkozás?

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az öszvér:

[link]

Azaz elektromos is, pengés is. Viszont a pengéket időnként cserélni kell. Pengék árát is nézd meg, már nem emlékszem, de nem olcsó, ha jól rémlik.

2019. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Braun Series 9 van (92XXcc, nem tudom most pontosan) és ez is leviszi úgy mint az sima pengés borotva. Persze elektromos borotvától nem lehet elvárni, hogy úgy levigye mint egy hagyományos, mert hát itt nem ér a bőrhöz a penge. De nekem teljesen simára borotválja, nem érezni egyáltalán a szőrt. Nyaknál mondjuk kicsit macerás használni. Meg hát kicsit drágább, mint az amit az eslő válaszoló ajánlott.
2019. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!