Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nagy érzékenységű...

Milyen nagy érzékenységű eszközzel, mikrofonnal tudnám rögzíteni az itthoni kávéfőző hangjait?

Figyelt kérdés
Az régi kávéfőzőnk nagyon érdekes hangokat ad ki, miután már lefőtt benne a kávé. Leginkább a bálnaénekre hasonlít olykor, de változik is a hang, ahogyan hül kifelé a készülék. Ezt szeretném rögzíteni, lehetőleg olyan jó minőségben, hogy utána lehessen a felvételt lassítani, gyorsítani, stb, és esetleg valamilyen hangmontázsban, zenei kompozícióban, vagy háttérzajként fölhasználni. Milyen eszközzel, mikrofonnal tudnám ezt megtenni?

2019. dec. 11. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod elsőre a mobiloddal.
2019. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos az nincs, illetve nem hangrögzítős
2019. dec. 11. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Jézuskaszezon van, holnap is rendel szerintem.
2019. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"sajnos az nincs, illetve nem hangrögzítős ..."

És nem ismersz senkit, akinek van, és segítene neked felvenni?

Nekem van egy USB mikrofonom, elég jó, ha Miskolc környékén laksz, kölcsönadhatom.

2019. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem, de azt hittem, hogy ehez valamilyen speciális, nagy érzékenységű, fókuszálható mikrofon kell, hogy a felvételben benne legyenek az apró neszek, zörejek, szusszanások, amiket a kávéfőző kiad


hiszem, hogy a kávéfőző felvett neszeiben, ha azt megfelelőképpen lelassítjuk a számítógépen, akkor meghallhatjuk a túlvilági szellemek üzenetét!

2019. dec. 12. 01:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt az alapzajból szokták tetszőleges rongy FFT effekttel.
2019. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy Tescos mikrofon kb 500 ft.
2019. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!