Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apanak szeretnek laptopot...

Apanak szeretnek laptopot venni,65 es 100 000 kozott. Netre, sportfogadasra, alap photoshoppolgatasra kene. Tudnatok jo ajanlatokat mutatni?

Figyelt kérdés
Oprendszer nelkul mennyivel olcsobbak a gepek?
2019. dec. 15. 16:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, nagyon fontos hogy hasznalt kizarva, o valamiert egyaltalan nem szeretne hasznaltat...
2019. dec. 15. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Első gép lesz? Mert én már nem vennék 100 alattit. Elegem van belőle, hogy olyan lassú. Pedig amikor megvettem, még nem volt elvárás, hogy gyors legyen, csak az, hogy megbízhatóan működjön.
2019. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Laptopbol elso lesz. A pcje 10 evesnel idosebb es elvan vele.
2019. dec. 15. 17:25
 4/7 szántóvető ***** válasza:
100%

oprendszer nélkül tízezrekkel olcsóbbak.mivel nem túl nagy a keret ezért feltétlen ilyet vegyél.a netről letölthető a jogtiszta win 10 a hivatalos honlapról,aktiváló kulcsot pedig tudsz venni párezerért.

"Tudnatok jo ajanlatokat mutatni?"-nos ezek között kéne szétnézni.személy szerint lenovót nem vennék,de azért van választék: [link]

2019. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:

használd az árukerresőt,i3 proci legyen benne.

[link]

2019. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Asus Vivobook X540M nekem bejött.
2019. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2019. dec. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!