Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák scratch fájlokat...

Hogyan tudnák scratch fájlokat . Exe - ként futtatni?

Figyelt kérdés

Elég sok videót néztem róla,de egyik sem működött.

Tehát légy szíves írjátok le lépésről lépésre ,hogy hogyan kell. (A fájl .sb3) Meg akkor kéne valami program is ami futtatja nem?



2019. dec. 19. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg elárulhatnád, milyen alkalmazáshoz tartozó fájlról van szó, mit vársz tőle, mit tartalmaz, stb.
2019. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár én nem nagyon szeretem a videós tutoriálokat, de hátha neked jobban bejön:

https://www.youtube.com/watch?v=bB00qUvH3L0

2019. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ugye van az online scratch a weboldalon lehet készíteni kis játékokat ,és azt a fájlt le lehet menteni a gépre de azzal kezdetben nem lehet mit csinálni ,azt várom ,hogy a valami segédprogram vagy valami megjelenítse és le lehessen játszani a játékot,úgy mint a weboldalon.
2019. dec. 19. 14:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,meg próbálom,talán sikerül. De az nem baj ,hogy ott a scratch fájl .sb2 nekem meg sb3-ban jön le?
2019. dec. 19. 14:58
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha konkrét játékot akarssz csak ugy szorakozasbol csinalni válassz egy igazi ingyenes játékmotort pl. Ha nem akarsz programozni tudni akkor Unreal engine 4 et (rengeteg tutorial van) vagy ha nekifogsz programozni akkor a Unity t. Ajánlani tudom a C# vagy a JavaScript nyelveket mert ezek az egyik legkönnyebb nyelvek es a Unity ezeket támogatja
2020. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!