Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videókártya driver frissítés...

Asdmarko777 kérdése:

Videókártya driver frissítés után miért nem kapok képet?

Figyelt kérdés
ha a hivatalos AMD.com oldalról leszedem azt ami kell nekem (AMD Radeon™ HD 6850 driver) és ezt letöltöm a befejezés után nem ad képet a monitor (TV)ha az eszközkezelőbe letiltom a videókártyát (amit csak csökkentett üzemmodban tudok letiltani mer máshogy nem ad sehogy képet) akkor ad képet nem tudom mit tudom mit kéne csinálnom hogy működjön a rendes driverrel valaki tudna segíteni?

2019. dec. 22. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szériahibás vga, lehalt a GPU és/vagy a memória chipek. Röviden és tömören kuka.
2019. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Francokat halt be..nincs TV vagy mas megjelenito radugva? Szedd le a drivert es regyel fel egy masik veezioszamut
2019. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi a frászakarikért kell frissiteni a drivert ha rendesen működött a cucc? Főleg egy videókártya drivert. Mi indokolta? Hogyan jutott eszedbe? Agyvérzést kapok már attól, hogy jól működött a gépem, frissitettem a drivert és behalt. Minek frissiteni ha működik? Erre huzogatod otthon, hogy olyan májer vagy, hogy tudsz videó drivert frissteni? Aztán látszik, hogy mégsem. Vagy itt akarod a tudtunkra adni, hogy milyen csilivili extrás videókártyád van? Ha valami működik nem frissitünk és ennyi.
2019. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi van utolsó,egesz eves streszt most adod ki magadbol? 😁
2019. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4.: Az elmúlt kb. 5 napban ez kb. a 8. olyan kérdés ahol az indokolatlan driver frissités után nem működik a cucc.
2019. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most monitor, vagy TV ? Miért kevered?
2019. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez képtelenség..!
2019. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!