Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vajon elbírná a folyamatos...

Vajon elbírná a folyamatos streamelés + gamingelést ez a mikrohullámú internet?

Figyelt kérdés

Hallottam jókat, rosszakat egyaránt erről a “mikrohullámú internetnek” nevezet csodáról, de még sose volt. Viszont most abba a helyzetbe kerültem hogy csak ez jöhet szóba ha netezni szeretnék. Sajnos kábel nincs, ezért ezek után a műhold jött szóba, de azt mondtak hogy ez se “kivitelezhető”(a mobil internet is szóba jött, de az kész vicc amit nyújt...tehát a fenti dologra amire szeretném alkalmatlan)...ekkor tanácsolták ezt:

[link]

Ebből is a legerősebbet néztem ki(mivel üzleteit nem válthatok sajna).



2019. dec. 24. 10:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is bocsánat az autocorrectem helyesírási hibájáért.
2019. dec. 24. 11:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi használunk üzleti célra. Ha jól belövik akkor betonstabilan tartja a sebességet. A ping attól függ, hogy milyen messze van az adó, ha több kilométererre, akkor lehet, hogy a játékban megérzed. De a streammel nem lesz gond, az menni fog, már ha egy irányba streamelsz, azaz egyszerre csak fel vagy csak le. Mivel ez a megoldás egyszerre vagy vesz, vagy ad, ha nagy sebességgel töltesz le és fel is egyszerre, az jelentősen lelassítja és a ping is az egekbe szökik.
2019. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zzzoli ***** válasza:

Sok mindentől függ hogy fog menni. Függ az AP től való távolságodtól, terep akadályoktól, a nálad kihelyezett station helyes beállításától és konfigurálásától. Vannak már 5GHz-en is nagyon "szennyezett" csatornák, mindenhol helyileg kell megkeresni a legtisztábbat, de még ez sem garancia semmire, hisz bármikor szennyezetté válhat.

Sok telepítő csak azt nézi hogy a térerő megfelelő legyen és üzembe helyezi az eszközt. Vannak azért buktatói a rádiós átvitelnek, de ha megfelelő a kiépítés, a beállítás, ideálisak a körülmények, stabil elérés is megvalósítható hosszú távon!

2019. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lenni biztos hogy lesz, de jó hallani hogy akkor valószínűleg működne a dolog.
2019. dec. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!