Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » EGO AIO elektromos cigaretta...

EGO AIO elektromos cigaretta liquid töltési problémára megoldás?

Figyelt kérdés
EGO AIO elektromos cigaretta töltése után a felső rész becsavarása után az illesztésnél mindig megjelenik pár e-liquid csepp. Tud valaki olyan módszert amivel elkerülhető ez a veszteség? Nem túltöltés miatt van.

#e-liquid #e-cigeretta
2019. dec. 25. 13:21
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi baj ezzel, nekem is sokszor csinálta, nem okoz problémát, le kell törölni. Próbáld meg úgy, hogy töltésnél a liquid ne menjen rá a menetre és akkor nem lesz olyan.
2019. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amikor azt használtam, nekem is volt ezzel "gondom". ugye vagy túltöltés volt, vagy valahol félrecseppentettem... :D nincs ezzel baj, azon a pár cseppen már csak nem múlik semmi:)
2020. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!