Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Állandóan droppolom a frame-ek...

Állandóan droppolom a frame-eket, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Először is a UPC-nél vagyok. Streamelés közben kiírja szinte minden alkalommal, hogy több, mint 10% frame-et droppolok, ez mitől lehet? (twitch) Illetve a játékokban is packet loss-om van.

Betelefonáltam a UPC-hez, de azt mondják, nálam van a hiba.

Nagyon laggos a stream, úgyhogy jó lenne, ha tudnátok segíteni. Egyébként egy hete még jó volt a net.



2019. dec. 25. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Te vagy az Zsizi? :D

ja tviccs, akkó' nem...

2019. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan a net a probléma? Egy streamnél még sok más is szóbajöhet...
2019. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia nem tudom hogy van e esetleg valamilyen discord vagy messengeren elérhetőséget de ott tudok segíteni ha szeretnéd mert nem feltétlenül lehet hogy a UPC nél van a probléma először én is voltam hogy a nettel van probléma kiderült hogy ha nagyon erősnek csomagod van akkor néha connect box nem bírja feldolgozni ezért kell hozzá rendelni egy ilyen átalakítót nálunk is ez volt a probléma de ha esetleg nem megy akkor ha van messengeren akkor itt a nevem: Michaga-Mojza Dávid az a profil a jó aminek egy kutya jelképe. amúgy meg én is stream éltem már lehet hogy a nettel van a probléma futtat Telenor internet tesztet?
2019. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írtam
2019. dec. 26. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!