Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a laptopom billentyűzetét?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket a hibákat tapasztaltam:

Numerikus billentyűzetnél 1es leütésénél 15 jelenik meg, 3-nál pedig "3+".

Az F1-12 billentyűket lenyomva pedig párosával működnek, illetve nem működnek. (Pl. F1 és F2 egyszerre, F3 és F4 egyszerre és így tovább...)



2019. dec. 27. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha garis, akkor vidd vissza. Ha nem, akkor vagy szerviz, vagy billentyű csere saját kútfőből.

Esetleg megvárod amíg kiszárad a beleöntött folyadék.

Ezzel arra akartam utalni, hogy nem beállítási probléma amit tapasztaltál.

Addig is használj külső billentyűzetet.

2019. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, mire gondolsz. Még egy kicsit várok a válaszokra.

Ha bárkinek van valami tippje, azt még szívesen fogadom, mert ugyanúgy volt a gépem napok hónapok óta, semmilyen gond, folyadék nem érte a billentyűzetet, úgyhogy éppen ezért nem is tudom felfogni, mitől jelentkezhetett ez.


Újonnan észrevett hiba:

Ha wordben gépelek és lenyomom az ü-t, egyből menteni akarja a szöveget, itt pedig kihoz valami beállítási (<html/...>) szövegsort.

2019. dec. 27. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami érintkezési hiba.


Youtube-on keress szerelési videót a laptopodhoz!

A billentyűzetet általában néhány csavar tartja alulról. Ezeket kiszeded, és akkor ki tudod pattintani. Egy szalagkábelen csatlakozik az alaplaphoz. Ezt kéne kihúzni-visszadugni. Talán csak ennyi a hiba, azaz hogy elcsúszott a kábel, rosszul rakták a csatlakozóba a gyárban.


Vagy másik eshetőség, hogy beleborult valami ragacsos. Ekkor is ki kell szedni a billentyűzetet, és... tisztításhoz nem tudok javasolni nagyon semmit. Ebben az esetben nem beszélhetünk garanciális javításról sem. Szóval talán egy átöblítés langyos szappanos vízben, aztán hajszárító és radiátoron szárítás... nem jó vizezni az elektronikai cuccolat 😃

2019. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy ahogyan ellálitottad!
2019. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem valami rejtélyes okból a baloldalon nem működött egyetlen nagy betű sem. Volt böngésző frissités, de a hiba maradt. Aztán a vírusirtó is frissitett, na akkor lefagyott a laptop, kikapcsoltam, aztán vissza. Kékhalál. Aztán elindult, de lassan töltötte be. Keylogger volt, azelőtt került a gépre, mikor telepítettem a vírusirtót. Ez leszedte. Most rendben működik.
2020. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!