Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi jobb a laptomomnak? Ha egy...

Mi jobb a laptomomnak? Ha egy nap többször ki-bekapcsolom vagy ha alvó üzemmódba hagyom?

Figyelt kérdés
Esetleg teljesen mindegy?

2019. dec. 28. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Igazából mindegy, a lényeg hogy bekapcsolt állapotban ha csak üresjáratban megy akkor alul szellőzzön folyamatosan tehát sík felületre tedd, ne az ágyra és egyéb más helyre ahol nem kap elég levegőt alul, persze ez akkor is számít ha használatban van. A ki-be akkor kapcsold ha hosszabb időre otthagyod a gépet felügyelet nélkül és soha ne hagyd bedugva a töltőt!
2019. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Esetleg teljesen mindegy, de vannak esetek, amikor a nyomógomb elhasználódik, nehezen működik és emiatt cserére szorul.

Az pedig csak addig jó, amíg magamnak csinálom vagy barátnőnek, mert önmagamtól nem szoktam kérni munkadíjat.

2019. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Előbb elnéztem, azt hittem, a mobilos részlegbe írok és telefonról van szó.
2019. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Inkább a merevlemeznek árt (ha az van benne) a folyamatos ki-bekapcsolás. Jobban szereti az állandó futást.
2019. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg mindig kikapcsolod amikor nem kell, és bekapcsolod amikor kell.
2019. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kikapcs
2019. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!