Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a tv-hez...

Miért nem működik a tv-hez kapcsolt erősítő?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy van egy 5.1 hifivel és egy okos tv

Osszekotottem optikai kábellel és rca-val. De sehogy se tudom hogy mit kell csinálni ahoz működjön. A hifi AV módba van. A tvn is beállítottam h az optikai kimeneten keresztül menjen a hang.


2020. jan. 1. 11:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

# 10

Felesleges ezen lovagolni, ezen az oldalon vannak ennél sokkal meredekebb laikus megnyilvánulások.

Ez még nem is olyan vészes, mint ahogy egy rádió-erősítőt is neveznek egyesek erősítőnek, de az még nem gátolja a megértést.

Kivéve, ha valaki direkt értetlenkedik. Igen, néha én is szóvá teszek csúnyább dolgokat, de azt ne hozd fel ellenérvként, mert azt majd én tudom, hogy nekem már mi nem fér bele, vagy miért irritáló valami, az én számomra.

Ez még simán belefér.

Működnie pedig kell előbb-utóbb, ahogy a #8 válaszomban is kifejtetten.

2020. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!