Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történt akkor vele?

Mi történt akkor vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most töröltem a Microsoft fiókomat, mert nem igazán értem a működését és nem szeretnék fizetni semmit. A telefonomon töröltem, de utána a gépemen mintha nem is töröltem volna, ha beírom az email címem (probakent, hogy tényleg törlődött e) ugyanúgy kéri a jelszót, mintha a fiók még mindig létezne. Ez miért lehet? Előre is köszönöm a segítséget!
2020. jan. 1. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A telefonról csak leválasztod a fiókat, attól a fiók még elérhető. De az ingyenes MS fiók is ad 5GB tárhelyet, használd nyugodtan.


"és nem szeretnék fizetni semmit."

Valamit meg is kell rendelni ahhoz, hogy fizess érte. Az általános tájékozatlansági pánikkal szemben a fizetési kötelezettség nem a fán terem egyszer csak.

2020. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!