Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A upc connect box másnál is...

A upc connect box másnál is vacakolt így? Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Helló! Az a probléma, hogy ma cserélték ki a régebbi dobozt erre az újra s kB 20 percig nem akarta szórni wifit. Áttal tettem csak vezetékesre s amikor vissza akartam menni a 192.168.0.1-es oldalra azt írta ki, hogy a webhely nem elérhető(többször is próbáltam, persze UTP kábelen keresztül a laptopon).. Mit lehet tenni?

2020. jan. 9. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a connect box egy vacak. Sok baja van. De ez volt olcsó, ezért ezt adják.
2020. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem modem üzemmódba tetted át véletlenül? Mert olyankor megváltozik a box ip címe is! Elvileg 192.168.0.100-ra. (Most sajnos nem tudok rendesen utánanézni) Ebben az üzemmódban viszont kell hozzá külső router. Amúgy tényleg gyenge! Nekek kb 1 év után, csak durván fele sebességet adott. Mikor meg kijött a szerelő, akkor lekezelő módon mondta, hogy mit akarok, mikor megvan a garantált minimum. Vettem saját gigabytes routert, azzal meg megy full sebességgel, connect boxot modem üzemmódba kapcsolva.
2020. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 segiccsel válasza:
Összességében a connect box egy nagy rakás szar.
2020. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!