Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10 hangeszközök...

Mbk9902 kérdése:

Windows 10 hangeszközök kezelése megnyítás asztali számítógépen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most lett a windows 10 64 bit feltelepítve a gépre, de fogalmam sincs, hogy hol lehet ezt az opciót megnyitni.. eddig win7-em volt , de most még a win 10 is frissítve lett elvileg , így fogalmam sincs tényleg.. Az interneten angolul "recording devices" menüpontról lenne szó és elvileg a jobb alsó sarokban a hang ikonra jobb klikk és ott kéne lennie, de nincs ott :D .. Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol keressem vagy hogy most hogyan találjam ezt az opciót meg?

2020. jan. 11. 15:59
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Jobbra az óra mellett van egy felfelé mutató nyil ha arra katintasz ott nincs valami hangszoro ikon vagy ilyesmi?
2020. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Gépház->Rendszer->Hang (bal oldalt)->Hangeszközök kezelése (a kimenet vagy bemenet alatt, amelyikre szükséged van).
2020. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A sztereó keverőt szeretném engedélyezni... itt van ezen a videón belül (csak ez win 7-es) https://www.youtube.com/watch?v=B1ELvS42wsQ
2020. jan. 11. 16:16
 4/7 A kérdező kommentje:
vagyishát őszintén szólva a cod2 mp.exe ami nem működik, amihez ez a beállítás szükségeltetik :D ... itt is van a videó amit néztem és amiről fogalmam sincs hogy win10-en hogyan... https://www.youtube.com/watch?v=UB_dZQy1gf8
2020. jan. 11. 16:22
 5/7 oecsi válasza:
Klikkelj a Start menüre balra lent, kezd el begépelni hogy Vezérlőpult (angolul: control panel). Ha meg van Klikkeljra. Ez úgy néz ki mint win7-en. Remélem tudtam segíteni.
2020. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos a menüt így fél óra után megtaláltam, de a sztereó keverő (stereo mix) opció az amit nem találok .. (engedélyezve van a "lekapcsolt eszközök mutatása" is) de így sincs meg.. :(
2020. jan. 11. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Letiltott eszközöket is engedélyezni kell.

Jobbklikkre két opció van.

2020. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!