Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Media Markt-ban csak az...

A Media Markt-ban csak az kapható ami kint van vagy van több fajta egy adott eszközből a raktárban?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülye kérdés,de nem vágom,meg annyira furcsa volt,hogy egy kicsi polcnyi fülhallgató volt csak,nulla volt kb a választék. Olcsóbbat kerestem,de ami volt is az olyan márka amiről életembe nem hallottam,aztán volt még Sony,mind 10 ezer felett
2020. jan. 16. 13:25
 1/9 anonim válasza:
Általában minden kint van, de ha keresel valamit inkább kérdezz rá az eladóknál, mert lehet totál máshol van vagy még nem került ki a raktárból. 4 évig dolgoztam Mediában.
2020. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Cica, miért nem nézed meg a webshopjukat?? Jelen állás szerint ott 456 darab fülhallgató van. Abból csak tudsz választani.
2020. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Cicafül,remekül hangzik,de abból a 456-ból hány van olyan ami helyben kapható? Ma már mindent csak rendelni lehet.

3 fülest néztem ki amik mellett írta,hogy kapható a kispesti üzletben, ahol voltam,egyik se volt kint. Aztán lehet rá kellett volna kérdezzek,de nem akartam hülyének tűnni:)

2020. jan. 16. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván sokat lehet kapni helyben is (ezt azt hiszem még a Media Markt weboldala is jelzi), de miért nem jó a netes rendelés? Az Téged véd, ha nem tetszik a füles, 14 napon belül visszaviheted.
2020. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"456-ból hány van olyan ami helyben kapható?"

Mind.

Üzletben átvétellel rendelheted azt is, ami nincs a polcon. Max várnod kell egy-két napot.

2020. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Múltkor is néztem egy világító billentyűzetet online, utána nézem az üzletben, egyrészt sehol nem volt, ami meg volt, azok sokkal drágábbak. Karácsony előtt menekültem is inkább a tömegből, nem kérdeztem rá.

Az online árukészlet nem csak részben eltérő, hanem az árak is kedvezőbbek. Eltekintve attól, amit átrendelsz valamelyik üzletbe, arra természetesen a webes ár érvényes.

2020. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Aztán lehet rá kellett volna kérdezzek,de nem akartam hülyének tűnni:)"


Miért tűntén volna hü**ének? A kommunikáció egy alap dolog, ők meg azért vannak ott, hogy ilyen információknak utána tudjanak nézni, lekérdezni az adatbázisból. Volt már velem olyan is, hogy a webshopban készlethiányt írt, előrelátható 2 hónapos érkezéssel, de találtam még egy utolsó darabot az üzletben, egy másik termék mögött.

2020. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó,végülis jó dolog ez a visszavihetőség,de az csak akkor van ha hibás meg ilyenek nem?


A üzletben átvétel is oké,csak ehhez meg ezt írják: A weboldalunkon megrendelt termékeket átveheti bármely magyarországi Media Markt áruházban is, kivéve azokat, melyeknél "Áruházban jelenleg nem vehető át" felirat olvasható." Ebből meg van jó pár.

Akkor ennyi erővel majd bemegyek a Westndes boltba is,ott csak nagyobb lesz a választék

2020. jan. 16. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor viheted vissza, ha rossz. A távollévők közt létrejött szerződés szabályai szerint akkor is elállhatsz a vételtől, ha például nem tetszik a színe. Az elállásnak pont az a lényege, hogy nem tudtad élőben megnézni a terméket, ezért biztosítja a törvény számodra, hogy meggondolhatod magadat. Persze vannak ennek is szabályai, alapvetően ez úgy működik, hogy kibontod, megnézed, kipróbálod, nem tetszik, visszaviszed. Ha 13 nap használat után viszed vissza, akkor akár levonhatnák (feltételes mód) az árából az értékcsökkenést is.
2020. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!