Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leszedni az...

Tamas776 kérdése:

Hogyan tudnám leszedni az alkoholos filc tintáját egy cd-ről?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam a cdmre valamit (magánügy) filcel de nem tudom, hogy hogy szedjem le.
2020. jan. 17. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Alkohollal, óvatosan.

Nekem már támadta meg az alkohol a CD felső lakkrétegét. Igaz, nem egynapos, hanem több hetes felirat volt, nem adta könnyen magát.

2020. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kimaradt (#1), hogy CD-hez kaphatsz vízbázisú jelölőtollat, én azzal szoktam, már amíg nem szoktam le a DVD-kről is teljesen.
2020. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2020. jan. 17. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkohol jó eséllyel kárt tesz a lemezben is. Szerintem simán írj egy másik lemezt, ezt meg dobd ki. Mennyi egy CD, 50 forint?
2020. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem hímes tojás, az alkoholos felirat csak hosszabb távon károsítja a lemezt. Egy gyors alkoholos törlés nem olyan vészes.

Főleg a gyógyszertári 70 %-os vizes "teával".

Vagyis azt értem ezalatt, hogy elég gyenge.

2020. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Denaturált szesz, esetleg kontakt-tisztító.

Hú, most hogy így leírtam, szinte érzem az illatát :)

2020. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!