Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valahol megveszik alkatrésznek...

Valahol megveszik alkatrésznek az iPad-ot? Nem tudom az apple ID jelszavát, így használhatatlan.

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki ilyen kommentel jönne nem loptam senkitől, az én tulajdonom. Idáig nem kért bejelentkezésnél semmit. Nemrég frissítettem és azóta nem enged belépni, ezt írja ki:


" Ez az ipad egy Apple ID-hez kapcsolódik. Írja be azt az Apple ID-t és jelszót, amelyet a iPad telepítéséhez használt."


Az apple-nél megkérdeztem, kizárólag az eredeti blokkal adnak új jelszót, ami nincs meg, 6 éve vásárolt készülék.


Ilyenkor dobjam ki vagy valahol megveszik alkatrésznek pár ezer forintért?


2020. jan. 19. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Idáig nem kért bejelentkezésnél semmit."


Ez még igaz is lehet. Most találkoztál vele először.

2020. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hiénák apró oldalakon, Facebookon, akik TALÁN megvesznek egy ilyet.
2020. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiadják a jelszót, ha legalább az e-mail címet tudod. Az igazit, az eredetit. Gondolom, azt is elfeledted.
2020. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsánat, nem akadékoskodni szeretnék csak nem értem a dolgot.

nekem is van nagyon régi Apple készülékem 3GS és iPad 2 Tudom mindegyiknél mivel jelentkeztem be annó.

Hogyan lehet ezt elfelejteni főleg úgy, hogy az Appla ID nélkül nem lehet semmit sem letölteni az eszközökre?

2020. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd be a rendőrségre, hogy találtad.
2020. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és az miért jó? majd nem jelentkezik érte senki és megkapja a megtaláló ... ja hogy az ugyanaz? :DDDDD
2020. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rendőrségnek van módja megkeresni az igazi tulajdonost, és ehhez nem kell az ID sem...azt majd megmondja ő.
2020. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy lopott vagy tényleg van ilyen ostoba aki elfelejti a jelszót xd
2020. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!