Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlatok...

Milyen laptopot ajánlatok nekem? Netezésre használnam, ppt keszitesre es ilyesmi dolgokra.

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne kolts ra sokat, minnel olcsobb legyen 8gb rammal es ssdvel a tobbi nem szamit keres ra igy arukereson ezekkel a parameterekkel es a legolcsobb aminek a merete megfelel neked.
2020. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló, ha tényleg csak ennyire kell és játékra nem akkor neked nem kell komolyabb.
2020. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És figyelj, hogy matt kijelzője legyen (kivéve ha direkt szereted a csillogósat...)

És ha van rá lehetőséged, próbáld ki a billentyűzetét és a touchpadját (főleg ha nem használsz egeret).

Amúgy meg ha nem derül ki, hogy "ja, amúgy néha tolnám a legújabb hiper-szuper játékokat", akkor netezéshez meg ilyenekhez az alap gép megfelel.

SSD szerintem is legyen benne, az sokat dob a gép indulásán és a programok indulásán meg iyesmiken.

2020. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mekkora a kezed? Kis ember vagy, nő, férfi?

A méretet ehhez jó igazítani, kényelmesebb úgy a gépelés.

Nekem pl. a 11-12"-os gépek a kényelmesek, de max. 14".

Kell-e cipelned majd? Fontos lehet a súlya, 1,1 kg-tól 4 kg-ig... A töltőnek is van súlya jócskán.


Wifi kell-e?

DVD-író praktikus, ha van benne.

Baloldalt szűkítheted a találati halmazt kívánalmak szerint.

[link]


És akkor konkrét tipusokat is tudsz vadászni az alapján, ami fennmarad a szűrőn.

2020. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: * bocs, akksit akartam írni.
2020. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi pénzed van ra
2020. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Be is állítottam szűrést, ami jó lehet, majd masszírozd tovább: [link]
2020. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
A helyedben egy használt üzleti lapost néznék; ezeket az általad írt felhasználásra tervezték és évekig megbízhatóan műlödnek. És olyan áron hozzájuthatsz felsőkategóriás gépekhez, amiért újonnan egy sufnicég alsókategóriás consumer gépeit kapnád, ami pár hónap alatt éete végére ér...
2020. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Játékboltit, előnye hogy nem is kell, és persze nem is érdemes frissíteni, esetleg más szinüre később..
2021. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!