Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a laptopo...

Honexya kérdése:

Miért nem ismeri fel a laptopom a fejhallgató mikrofonját?

Figyelt kérdés
Acer Aspire E 15 a laptop, a fejhallgató Trust gxt 313. Mindent megpróbáltam már, semmi nem volt jó. A fejhallgató maga működik, csak a mikrofont nem ismeri fel.

2020. jan. 26. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy “nem ismeri fel”?

Valami usb-s mikrofon van hogy fel kellene ismernie?

2020. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha a laptopon két lyuk van és te csak az egyikbe dugtad be a fejhallgatót - merthogy egy vezetéke van - akkor hogyan működnek a mikrofon?

azt ugyanis a laptop másik lyukába kellene dugni.

2020. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2: általában ma már van a csomagban elágaztató, gondoltak a régi laptopokra is:

[link]

2020. jan. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első: nem tudom jobban megfogalmazni. :D


egyébként 1 lyuk van a laptopon, nem tudom honnan vetted, hogy 2 van. jackdugós a fejhallgató, kaptam hozzá elválasztó kábelt, de nekem az nem hiszem, hogy kéne, ha csak 1 lyuk van rajta.

2020. jan. 28. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:

onnan vettem, hogy 2 lyuk lehet, hogy nekem mindegyik laptopomon kettő van 1 fejhallgató kimenet és 1 mikrofon bemenet. A mac minimen is kettő van.

lehet az a ritkább, hogy csak 1 lyuk van.


de lehet, hogy ezek szerint a te fépeden nincs is mikrofon bemenet.

meg kellene nézni a dokumentációjában.

ha így van akkor nem is fogsz tudni hozzá csatlakoztatni jack-es mikrofont, csak usb-s eszköz jöhet szóba.

vagy us-b hangkártya amin van mikrofon bemenet

2020. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg ezt:

[link]

2020. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre többön van hogy egy jackre tesznek mindent. Tényleg a doksit kellene megnézni, mert ahogy láttam ez nem mai gép, viszont annak nem látom értelmét hogy kimenet van bemenet meg nincs a hangkártyán.
2020. jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is egy lyuk van, a korszerűbbek már ilyenek, szét tudják választani a standard multimédiás cuccokat.

Két dolog lehet.

1, A hangszóró ikonon jobb klikkel ki kell választani a rögzítőeszközöket és letiltani, vagy átállítani a prioritását a beépített mikrofonnak, ami a laptopon van.

2. drivert kell teleíteni a füleshez a gyártó oldaláról, de először nézd meg az első tippet.

2020. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!