Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wifi repeater, miért nem működik?

Wifi repeater, miért nem működik?

Figyelt kérdés
Beállitottam, mukodott is 1 honapig aztan jottek az internetesek a routert megcsinalni es elbasztak. Meg van adva a repeaterhez egy ip cim de nem tudok mar racsatlakozni, se geprol se telefonrol. Hogyan oldjam meg?
2020. jan. 31. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

"nem tudok mar racsatlakozni, se geprol se telefonrol. Hogyan oldjam meg?"

Kezdetnek megpróbáljuk kitalálni a típusát.

Van kötőjel a nevében?

2020. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van
2020. jan. 31. 23:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Wireless-N Repeater.. Ez lenne a neve?
2020. jan. 31. 23:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez kérdés volt?

Ezt nem tudjuk. Lehet hogy az a neve, lehet hogy nem.

2020. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom hogy mi a neve?
2020. febr. 1. 06:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Rá szokták írni. Ha másképpen nem, egy cimke tartalmazza ezeket az adatokat a hátoldalán.
2020. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Reset -eld le (amíg be van dugva, utána rá tudsz csatlakozni még egy telefonnal is) és konfiguráld be újra. Ennyire egyszerű (leírni). Viszont megcsinálni sem bonyolultabb, csak tovább tart.


Én mindig mobillal (lustaságból és mert a mobilom mindig nálam van) szoktam konfigurálni a HGW -ket/router -eket/repeater -eket, sokszor csak baráti alapon.

2020. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Reseteltem mar, nem segit
2020. febr. 1. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a repeater pontos típusát leírni luxus... Egyébként ugyanúgy kell beállítani, mint először. Az internetesek pontosan mit csináltak? Eszközt cseréltek? Akkor a megváltozott SSID és Jelszó kell az új beállításhoz, esetleg a repeater DHCP tartományát kell állítani.
2020. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is ismeri fel a repeatert, nem ad wifi jelet se, de a zold lampak vilagitanak rajta
2020. febr. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!