Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gőőztisztító - kérhetek...

Gőőztisztító - kérhetek véleményeket?

Figyelt kérdés

Gondolkodom egy gőztisztító készülék vásárlásán. A kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek tapasztalata, véleménye arról, melyiket lenne érdemes megvásárolni? Nézegetem az ajánlatokat, több készülék is van ami tetszik, de nem igazán ismerem őket.

Milyen teljesítményűt érdemes vásárolni? Panelban lakunk, fürdőszobát, konyhát takarítanék-fertőtlenítenék vele elsősorban. Esetleg van valakinek olyan készüléke, ami bevált és szívesen ajánlja?



2020. jan. 31. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Karcher, Vax
2020. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem ér semmit! Ilyenem van:

[link]

Ezt tavaly a Tescoban 20 ezerért árulták, az amiket mutogattak, hogy a zsíros dolgokat, pl sütőt szépen meg lehet vele pucolni az nem igaz! Fürdőszobában is többet érnek a pumpás vegyszerek. csak lágy vízzel szabad használni, abból sok nem fér bele, és elég hamar ki is fogy. Nem érte meg az árát!

2020. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

nekem ugyan nincs, de azért nem vettem, mert alaposan utánaolvastam a dolgoknak.

sajnos ezek a háztartási gőztisztítók nem érnek semmit, mert nincs igazi nyomásuk, csak pipálnak kis gőzt. Kicsit erősebben mint egy vasaló.


Már csak rá kell nézni egy ilyenre: akkora mint egy másfél literes vízforraló. Ahhoz, hogy komoly nyomás keletkezzen nagyon fel kell melegíteni a vizet és ahhoz a nyomáshoz, hőmérséklethez viccesnek tűnik egy vízforraló méretű műanyag cucc.


arra a tisztítási hatékonyságra amire számítanánk a hirdetések alapján csak egy ipari gőzborotva képes.


Ha van rá pénzed egy próbát megér, de szerintem csak csalódni fogsz.

2020. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, amit írtok, nekem ilyen van:

[link]

Szinte csak ezzel takarítok

2020. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak! Elgondolkodtatott, hogy megéri-e az árát.Lehet hogy első körben kölcsönzök egyet egy alkalomra, meglátjuk mit tud - utána talán könnyebb lesz dönteni.
2020. febr. 1. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!