Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fontos help! Úgy akarok...

Fontos help! Úgy akarok csomagot küldeni hogy kóddal nyitható legyen ne lehessen tudni címet?

Figyelt kérdés
Van erre valami kihelyezett box ahol magánszemély küldhet, kóddal nyitható amit ugye megadtok egymásnak és akkor nyilván kell valami biztosíték a szolgáltatónak ha nem megy érte valaki akkor ki tudják nyitni és más is használhatja pl van időkorlát ami után a szolgáltató felnyithatja saját kóddal hogy ne maradjon lezárva stb

2020. febr. 5. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pff nincs
2020. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehetetlent kérek? Tuti van erre valami kitalálva :(
2020. febr. 5. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Használj Foxpostot.
2020. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kiviszed az erdőbe és megadod az egyik fa kódját.

Nem lehet névtelen csomagokat küldözgetni.

2020. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Esküszöm neked én is erre gondoltam..🤣
2020. febr. 5. 11:02
 6/11 A kérdező kommentje:
De várjatok én nem küldözgetém. Vagyis megvan egy fix helyszín az automatával oda berakom és az illető majd onnan veszi ki.
2020. febr. 5. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:

A foxpost tényleg jó, nem látja a címedet, sok csomagot adtam fel így amíg automat közelében laktam...

a neten is el tudod intézni és a csomagfeladásnál csak egy kódot kell megadni az automatának, de az automatánál is meg tudsz oldani mindent - ez hosszabb időt igényel az automatánál.

a biztosíték az, hogy ha nem veszik át a csomagot, akkor visszaküldik neked abba az automatába ahol feladtad.

2020. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valami "ilyesmi"?!?

[link]

2020. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemigazán értem a logikádat. Mi értelme konkrétan csomag megőrzőbe tenni a csomagot, mikor akár meg is beszélhettek egy időpontot a találkozásra? Ha mindketten el tudtok menni az automatáig, akkor egymással is tudtok találkozni. Úgy egyikőtök sem tudja meg a másik lakcímét, ha ez annyira fontos. Vagy attól félsz, hogy rád támad akinek a csomagot küldöd?
2020. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És még a keresőszavak között is szerepel a "csomagautomata", hahaha... mint olyan eszköz, amiből kóddal lehet kivenni a küldeményt.
2020. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!