Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem jön be a Discovery Travel...

Nem jön be a Discovery Travel & Living, a helyén valami gagyi csatorna van. Digi TV-s vagyok. Mit tehetnék, hogy tudjam nézni a Discovery Travel & Livinget?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 01:23
 1/3 anonim válasza:
NEM TÜNT EL !!!! Én is Digis vagyok (nekem is ez a kedvenc csatornám) egyszerűen tény, hogy más lett helyette, de ha elkezded keresni újból ráfogsz akadni, csak átraktál másik sávra (vagy hogy hivják) meg van hidd el csak megkell keresni :)
2010. júl. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is gondoltam erre, csak nem tudtam még lecsekkolni, mert rossz a távirányítóm és nem tudok így belépni a menübe. -.-" Úgyhogy durván két hétig nem fogom tudni nézni a Travel & Livinget. Amúgy nekem is ez a kedvenc csatornám. :)
2010. júl. 23. 03:46
 3/3 anonim ***** válasza:
örülök, hogy nem csak az én távirányítóm a szarxD
2012. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!