Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb játékra/videóvágásra? Intel i5 7400 vagy Amd ryzen 5 2600x? És átlagban melyik a gyorsabb?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ha csak játékra akarod foleg használni akkor Intel mert +10-20fps de ryzen 5 2600 sokkal gyorsabb videovagasnal és ha a játéknál nem az FPS számlálót nézed meg se fogod érezni a különbséget főleg hogy Intel 6 mag 6 szál amdeg 6 mag 12 szál tovább él majd a procid Intel egyetlen előnye a GHz de az sem sokáig.

Magyarul mondva amd sokkal jobb mint Intel

De én nem vennék X es modellt mert nem éri meg vegyel inkább 2600 át és mellé jobb hutopasztat mert az amd gyári hutopaszta szörnyű vegyél valami jobbat, vagy valami + T ami megeri

2020. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 meszike91 ***** válasza:
A kettő közül egyértelműen jobb a ryzen. Mondjuk az i5 7400-nál intel oldalon is kapni jobbat.
2020. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom i5 öt használtam most van ryzen 3 am de így is veri az i5 ot
2020. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 meszike91 ***** válasza:

# 1/3 Időpont ma 22:14


Ez csak 4 mag 4 szál. Gondolom a webshopban ez volt hasonló áron, mint a ryzen.

2020. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már egy hete meg van az Inteles gép, csak kiváncsi voltam melyik a jobb. Nekem főként játékra kell, max nagyon ritkán egy-két videót készitek. Nekem ismerősök azt mondták hogy az Intel® Hyper-Threading technológiá-val érezhetően gyorsabb, a videó vágás, és az közötti váltogatás. Tényleg nincs vele bajom, megy minden másodpercek alatt, Kingston ssd-vel. Játékban sincs vele bajom, mindenben 60fps fölött vagyok bőven. Szerintem most már pár évig ez fog maradni. Azért köszönöm mindenkinek!
2020. febr. 6. 22:23
 6/12 meszike91 ***** válasza:

" Nekem ismerősök azt mondták hogy az Intel® Hyper-Threading technológiá-val érezhetően gyorsabb, a videó vágás, és az közötti váltogatás."


Lehet, csak ez nem támogatja a ht-et.


Ennyiért jobb vétel lett volna az i5 9400f vagy a ryzen. Irreálisan drágák a régi intel procik.

2020. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egy 7700k-t vettem pár hónapja, 50 ezerért kereken. A kérdésben említett processzorok közül viszont a Ryzen-t ajánlanám, még tisztán játékokra is, mert a legtöbb játékban több FPS-t produkál, mint a 7400, tesztek alapján.
2020. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De támogatja ez is.

[link]


Intel® Hyper-Threading technológia (egyes processzorokon) amely lehetővé teszi, hogy minden processzormag egyidejűleg 2 feladaton dolgozzon, fokozva a többfeladatos teljesítményt, felgyorsítva a munkafolyamatot, és többet végezhet kevesebb idő alatt

2020. febr. 7. 13:27
 9/12 meszike91 ***** válasza:

Ne az árukeresős leírást nézd! Az egyszerűen rossz.


[link]



A te procid 4 mag 4 szál. Ha támogatná a ht-et akkor kétszer ennyi szál lenne.

2020. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
I5 7400 a leggyengébb RYZEN (3 1200) szintjén van, ami 15k.
2020. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!