Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem működik rendesen a Wetrans...

Nem működik rendesen a Wetransfer, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
(nincs hosszú i a billentyűzetem :D) Tehát fotózok, és évek óta használom a Wetranfert, szeretem, viszont mostanában kiszámiithatatlan és megbiizhatatlan, mindig szokott küldeni egy email-t ha átmennek a képek, és arról is küldött értrsiitőt, ha az adott személy letöltötte a képeket, mostanra semmilyen értesiitőt nem küldd ha letöltötték a képeket, és még arról sem ha átmentek a képek, csak betölt százra ott mondja hogy sikeresen elküldve de wetransfer emaileknek nyoma sincsen semmilyen formában.. Na és itt jön be hogy sokszor át se megy a küldemény annak ellenére, hogy ki van iirva, hogy sikeresen átküldve, és ugye értesiitést emailben meg már sosem kapok egyáltalán.. Ugyan iigy küldtek nekem is amit aztán nem kaptam meg.. nagyon megbizhatatlan lett, mi történhetett? Esetleg van hasonló felület ami ugyan úgy küldd értesiitőt a letőltésről és egyebekről illetve min. 2gb-ot küldhetek egy csomagban?

#kép #küldés #wetranfer #RosszAwetranfer?
2020. febr. 14. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Google fotók megosztása?
2020. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!