Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy 98as renault clio...

Joeey87 kérdése:

Adott egy 98as renault clio 2, egy getronic gt111 kozpontizár vezérlő van. Már egy ideje nincs használva mert a távirányító el felejtette a kódot vagy nem nem tudom a lényeg h nem működik. Elemet is cseréltem. Lehet ezt újra tanítani?

Figyelt kérdés
Adott egy 98as renault clio 2, amiben van egy getronic gt111 kozpontizár vezérlő. Már egy ideje nincs használva (korábban használatban volt), mert a távirányító el felejtette a kódot vagy nem nem tudom a lényeg h nem működik. Elemet is cseréltem. Esetleg valakinek valami ötlete? Lehet ezt újra tanítani? Vagy valamit lehet vele kezdeni? Vagy kuka? Vagy vegyek bele egy újjat?
2020. febr. 16. 06:25
 1/1 Szervizmérnök úr ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Tudom, hogy utóbbi linken nem írják, amaz meg más típus, amaz meg lengyel, de szükség esetén megfejthető:

[link]

2020. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!