Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni ezt a...

Hogyan kell használni ezt a programot?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap egyik napról a másikra a telefonom nem ismerte fel az SD kártyámat (64GB) amit nemrég vásároltam , próbáltam másik telefonokba is berakni de azok se látják és azt írják "nincs behelyezve" pedig benne van...valaki tudna nekem segíteni hogyan kell azt a programot használni?? Nagyon fontos lenne... köszönöm a válaszokat



2020. márc. 4. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van kártyaolvasód?
2020. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1.


[link]


Szia,ugyan ilyenem van ,ez megteszi vagy valami mást kell beszereznem?

2020. márc. 4. 21:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Neked sd vagy micro sd kártyaolvasó kell, ezerféle létezik. Bármelyik számtech boltban vagy áruházakban kapható. Ezzel kell a pc-be dugni és ott használni a Recuvát. De ha a pc-n az eszközkezelő sem fogja látni a kártyát (ami ezek alapján várható lehet), akkor már jöhet az intenzívebb fejvakarás.

[link]

Ha kártya garis, vidd vissza.

2020. márc. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Szia,ugyan ilyenem van ,ez megteszi vagy valami mást kell beszereznem?"

Mást.

Kérj kölcsön valakitől egy USB kártyaolvasót.

2020. márc. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Be fogok szerezni egy kártya olvasót és megpróbálom a programmal vissza állítani az adatokat valahogy ... viszont ha a PC se fogja látni akkor mit tudok tenni? Az SD kártya szinte vadonatúj semmilyen fizikai sérülés nem található rajta.... köszönöm a válaszokat
2020. márc. 5. 09:53
 6/11 anonim ***** válasza:

"viszont ha a PC se fogja látni akkor mit tudok tenni? Az SD kártya szinte vadonatúj "

Gariba cserélteted.

2020. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kaptam rá garanciát vagyis nem emlékszem ilyenre,a pénzt hiába is fizetnék vissza ,az adatok amik rajta voltak sokkal fontosabbak, és csak ez miatt tettem fel ezt a kérdést is ,hogy valahogy esetleg aki tudna segíteni vagy valaki járt már így mint én most az tudna segíteni...:/
2020. márc. 5. 11:13
 8/11 Morzsi007 ***** válasza:
Akkor marad azaz opció, hogy szerzel egy kártyaolvasót és megpróbálod helyreállítani a fájlokat a Recuva szoftverrel.
2020. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik a siker hogy segít-e valaki neked vagy sem, hanem azon hogy mennyire, milyen mértékben károsodott a kártya.
2020. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom mennyire károsodott, fizikailag semmilyen sérülés nincs rajta, szinte vadonatúj még a kártya...
2020. márc. 5. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!