Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kellene egy egyszerű kapcsolás...

Kellene egy egyszerű kapcsolás infrakapura?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amelyik áthaladáskor kapcsol egy relét, az áthaladás idejére. A relé kapcsolna egy vijjogót kb 2 percre.

2020. márc. 7. 15:40
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Felesleges a megépítésével vacakolni. A belefektetett időddel ha nem is számolsz, de mire összeszeded hozzá az anyagokat, alkatrészeket elkészíted a nyákot, megépíted többe fog kerülni mint ha megveszed. Arról nem is beszélve ha kínai oldalról rendelsz.

Van egyébként többféle megoldás, egyik oldal adó, másik vevő, mindkét oldal aktív eszköz. Aztán létezik olyan is amikor az egyik oldalon az adóvevő van, a túloldalon meg egy prizma, a harmadik megoldás pedig az amikor egy bizonyos távolságon belül ha idegen tárgy közé kerül, akkor átbillen. Kimenetük morzeérintkezős.

2020. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket végig gondoltam én is, túl drágának találtam amit itthon kapni. De persze ami profi az biztos jól működik.
2020. márc. 8. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!