Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Livolo váltokapcsoló. Mi...

Livolo váltokapcsoló. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nemrég rendeltem 2 db Livolo váltókapcsolót:

[link]

Bekötöttem, és mondhatni majdnem jól működik.

Annyi a baj, hogy első pár érintésre kattan, de nem indul, de ha várok az első érintés után pár másodpercet, akkor működik, de ha lekapcsolom, és eltelik egy kis idő, akkor kezdődik elölről. Mi lehet a probléma?



2020. márc. 8. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te érted mit írsz, de én nem.

Mi kattan, mi indul és mi működik?

2020. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az üveglapot levéve, a kapacitív érintőegységet próbáld kicsit kijjebb húzni (amennyit enged), hogy minél közelebb kerüljön az üveglaphoz, utána tedd vissza az üveget.

Nem mondom, hogy a tünetek pont erre utalnak, de attól még megpróbálhatod.

2020. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.

Az első érintésre a kapcsoló kattan, átvált bekapcs-ra, de a lámpa nem kapcsol fel, majd magától kikapcsra kapcsol. Ha várok egy pár másodpercet, akkor feltudom kapcsolni, és működik. Ha lekapcsolom megint, és várok egy kis időt, akkor kezdődik elölről

2020. márc. 8. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekik jelezheted a problémát.

2020. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!