Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E cigaretta akkumulátor, hogy...

E cigaretta akkumulátor, hogy tehetem vissza?

Figyelt kérdés

Egy szerencsétlen baleset következtében az e cigim hengeres tartájából kicsúszott az Akkumulátor. Visszatettem de sajnos folyamatosan zölden világít a töltőn.

Az akumulátor aljából kijön egy fekete vezeték és a tetjéből egy piros. Hogy tegyem bele, hogy újra rendesen működjön?

A hengeres tartáj alán van egy lapos, kőr alakú dolog. Azzal melyiknek kell érintkeznie? Nem meker többször magamtól próbálkozni mert már így csinált ilyesztő dolgokat.

Nem foglalkozom elektromossággal, így remélem valaki tud segíteni!



2020. márc. 16. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:
"A hengeres tartáLY ALJÁN van egy lapos, kőr alakú dolog."
2020. márc. 16. 14:56
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesírási hibáért!
2020. márc. 16. 14:57
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
79%
Nem foglalkozom dohányzással, szakmailag talán fotó alapján lehetne valamit mondani. Hacsak nem jön valaki, aki látott már ilyet.
2020. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A képek az alábbi linken elérhetőek!

[link]

[link]

[link]

2020. márc. 16. 18:10
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
79%

Ha feltételezzük, hogy a két szál vezetéken megy a töltés az akkura, az további problémákat vet fel:

- Hol a töltőcsatlakozó?

- Honnan szakadt le a forrasztás? A képen nem látszik forrasztási hely.

- Ha forrasztás, akkor páka is kell a javításhoz.

- Milyen típusú szerkezet ez pontosan?

2020. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh, ha ilyen jellegű a probléma akkor köszönöm az eddigi segítséget! Szerencsére nélkülözhető a szerkezet. Azt hittem egyszerübb problémával állok szembe. Ment a zöld ujj.
2020. márc. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!