Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni a gmail...

Hol tudom megnézni a gmail címen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ugyebár amikor regisztráltam egy google fiókot, akkor kellett kapjak hozzá egy gmail címet. De ez már sok éve volt, és másik emailt használok, ezért azt elfelejtettem. Valahol meg lehet nézni a Google fiókhoz kapott címet?

2020. márc. 17. 10:30
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

A fiók maga a cím. Ha nem adtál meg másodlagos (biztonsági) mailcímet, akkor nem tudod meg.

Ha viszont pl. tube-ra be vagy lépve, vagy keresőbe, az a felhasználónév maga a mailcím eleje és a jelszó is azonos a google fiókra és a gmail-ra is.

2020. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maga a cím a fiókod,íhy a kerdés ertelmezhetetlen
2020. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Regisztráció óta,már megváltoztattam az e-mail címet, ezért nem az eredetit írja, hanem az újjat.
2020. márc. 17. 14:11
 4/5 Mr. V. ***** válasza:

Mail címet nem lehet megváltoztatni, mert az maga a google fiók felhasználói neve is. Nem tudom, hogy ez neked hogy sikerült, de regisztrációt létrehozni és törölni lehet, módosítani nem.

Max a megjelenítendő nevet "Tóth Béla" lehet módosítani, de a toth.bela@gmail... címet nem. Ha már nem használod, vagy törlöd, vagy csinálsz egy másikat, de átírni...

2020. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más szolgáltatót használ a kérdező, nem nagyon lehet kibogarászni, mi is a kérdés.
2020. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!