Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » VA egy : TP-Link TL-WA860RE...

Venom22 kérdése:

VA egy : TP-Link TL-WA860RE 300Mbps WiFi Range Extender-em (Wifi jel továbítom) Elméletileg 300 mbs-es de nem tudom hozzá csatolni a 200 mbs-es netemet ert 5Ghz és ezért nem mutatja ki nem tudom valahogy ez megcsinálni?

Figyelt kérdés

#GHz #wifi #jeltovábító
2020. márc. 18. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert csak a 2,4 GHz-t tudja !

[link]

2020. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Hardveres képességek hiányát egy beállítással nem tudod pótolni. Ha 5 Ghz -es jelerősítés kell, olyan erősítőt kell venni, amit támogatja ezt.
2020. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1es vagyok! Amennyiben a routered tudja, a 2,4 GHz-t, akkor érdemesebb inkább azt használni. Nekem egy 4 antennás gigabites D-link van, és 5GHz-en ugyan gyorsabb, de a falakon nehezebben is meg át a jel. Konkrétan az emeleten elveszti a jelet a telefon, míg 2,4-en meg semmi gond vele.
2020. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!