Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nemrégiben vettem egy HyperX...

Nemrégiben vettem egy HyperX Cloud2 Pro fejhalgatót. De nem olyan a hangzása mint másoknak. Valaki segítene beállítani? :D (minden megvan hozzá)

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a hangkezelőt,-hanghatás-, hangszínszabályzónál tudod állítgatni. Kell lennie előre beálítottaknak is, de te is tudod egyesével állítani a magas, mély hangokat. Vagy szedj le hozzá egy alkalmazást.
2020. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Win10 :D itt csak hangkeverő van meg hangbeállítás! :D
2020. márc. 22. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd a Realtek Hd Hangkezelőt, vagy ha nem találod akkor gépház-rendszer-hang-bemenet-eszköz tulajd.- eszköz további tulajdonságai- javítások menüpontnál találod.
2020. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt írja ki,hogy nem lehet hozzá csatlakozni (RPC) beírom a keresésbe,hogy realtek kiad valami console-t és ahhoz nem lehet csatlakozni! Esetleg valami teamviewer?:D
2020. márc. 24. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz róla egy tutorialt hogy hol találod meg(; de nekem nekem pl ott van a rejtett ikonok között is tálcán.
2020. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha nem engedi használni talán próbáld meg hogy letöltesz egy újabb verziót, vagy tölts le valamilyen equalizert, de ha így sem működik akkor passz.
2020. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de remélem azzal tisztában vagy, hogy egy teljesen új hangeszköz a végleges hangjától kb. 100/200 óra használatra van.
2020. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!