Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért jöhet kevés gőz az e...

Miért jöhet kevés gőz az e cigimből?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon új és tapasztalatlan vagyok ebben a témában ezért hozzáértő emberek segítségére van szükségem😅

Pár kérdésem lenne

Most lett pár napja elektronikus cigarettám kibontást követően fel lett rakva töltőre ahol végig egy kis zöld fény világított fent volt 3 órán keresztül kb, amikor kikapcsolt a fény (gondolom feltöltött) levettem, majdnem egész nap szívtam tökéletesen működött 3x-4x lett cserélve a liquid egy nap benne, viszont elkövettem egy nagy hibát elfelejtettem kikapcsolni este amikor leraktam, nemtudom mennyi időt lehetett úgy de rohantam vissza kikapcsolni, ma elő vettem gondoltam szívok belőle és nagyon kevés gőzt ad szinte annyi a gőze mint egy normális ciginek, most merülne az akku? Vagy beégett a porlasztó ? Vagy mi baja lehet 😅 Honnan tudom ha tölteni kell? Mert ha kétszer megnyomom a gombot zöld fényt mutat és elvileg az azt kéne jelentse hogy fel van töltve 🤔🤔 le akartam tekerni a tankot de nem jön le rá van szorulva nem tudom letekerni, szerintem valaki nagyon rá húzhatta mert több ember kezébe volt előző nap ilyenkor mi a teendő?

A másik kérdésem pedig hogy nem baj ha fektetve tárolom úgy hogy rajta van a tank Liquiddel?

A válaszokat előre is köszönöm



2020. márc. 28. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

"Most lett pár napja elektronikus cigarettám"


Valami pontosabb modell mondjuk? Csak ne találgassunk a kismillió közül, a használati utasításban biztos vagyok benne, hogy megemlítik az akkumulátor töltöttség jelzését.

Egyébként meg abszolút nem kell kikapcsolni este, mivel a benne lévő elektronika üresjáratban jócskán semmit sem fogyaszt (hetek alatt is max pár százalék), és nem fog alvás közben megfojtani sem.

Ha beégett volna a porlasztó, azt valamilyen formában/skálán éreznéd. Tankot papagájfogóval óvatosan (ronggyal/zsepivel közbefogja) szedd le, nézd meg hogy a porlasztófej rendesen a helyén van-e, illetve nem égett-e a vatta.

"A másik kérdésem pedig hogy nem baj ha fektetve tárolom úgy hogy rajta van a tank Liquiddel?"

Nem épp a legegészségesebb, tekintve hogy kifolyhat a liquid belőle, főleg ha rossz konstrukció a tank.

2020. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!