Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem rég váltotam internet...

Nem rég váltotam internet csomagot a Telekomnál 50ről 100mbit-re de csak 20mbit/s-ot mér a számítógép mielőtt 50-volt addig mindég megvolt a 44-49 hiába telefonálok be azt mondják semi hiba nincs mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki-be a routert/modemet
2020. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

Azt is vedd figyelembe, hogy otthon rohad az egész ország a vírus miatt és mindenki agyba-főbe neten lóg.

Mobilnet is úgy meg van állva délutánonként hogy csak na.

2020. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 az már meg volt #2 a szomszédnak még az 50mbit-es internetje van és neki meg van a 47-50 mbit akkor ez hogy van? És ő is Telekomos
2020. ápr. 8. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Asztali PC-n most 103 Mb/sec letöltés, és 12 MB/s a feltöltés. ruterről UTP kábellel,

Huawei P30 al wifin mérve 32 MB/s 8MB/s a feltöltés.

Én is most váltottam 100 Megásra...

2020. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 neked is net plusz csomagod van?
2020. ápr. 8. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom még, mert telefonon rendeltem meg. Kijött a lakásra a szerelő, megállapította, hogy az eszközeim alkalmasak a 100 Megára is, be is állították megy rejtélyes idegennel, aztán közbejött ez a vírus. Papírom sincs...de szuperül megy. Annyira, hogy éjjel amikor a tabletet nézem, nem bírja. Ja, öreg tablet. Cserélnem kell A Lenovo mobilom sem bírja. Szerintem a PC-m a határon van...
2020. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Be telefonálok hoznak ki új routert? Mert az első port nem működik rajta lehet az a gond?
2020. ápr. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!