Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amerikai billentyűzet probléma?

Amerikai billentyűzet probléma?

Figyelt kérdés
Sikerült amerikai billentyűzetet vennem, és ha a magyarra rakom a kiosztást windowson belül, hosszú i-t akkor sem tudok irni, mert a z mellett a shift van.. lehet ezzel kezdeni valamit, hogy legyen hosszu i-m valahogy?
2020. ápr. 9. 22:22
 1/7 A kérdező kommentje:
A sikerült alatt azt értem, hogy a konzolvilágon a képen a német kiosztás látszódott, tehát megtévesztő volt a kép, ilyenkor kötelesek kicserélni, vagy visszavenni a terméket?
2020. ápr. 9. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:

ha online rendelted 14 napod van el állni


de az alt j-n van a hosszú í

2020. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*elállni
2020. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és akkor is vissza lehet küldeni ha már megérkezett és kinyitottam a csomagot?
2020. ápr. 9. 22:36
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A visszaküldés költsége a te károd, de ők viszont kötelesek visszautalni a vételkor kifizetett teljes összeget (áru + postaköltség).

Ha jól tudom.

2020. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Kimaradt, hogy a kárt esetleg személyes visszaadással lehet kiküszöbölni.
2020. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2020. ápr. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!