Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az újratölthető elemeimet már...

Az újratölthető elemeimet már kidobhatom, elromlott?

Figyelt kérdés
Pontosan nem emlékszem, mikor vettem, de felteszem tölteni az elemet (AAA), hagyom tölteni, de általában ~10 óra töltéssel tökéletesen működött, de ma már nem tudom használni, hiába hagyom a töltőn 1-2 napig is akár.
2010. júl. 27. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad kidobni sem a normál, sem az újratölthető elemet. Nagy bevásárlóközpontokban szoktak lenni gyűjtők és abban kell leadni, mert a környezetre veszélyes anyagokat tartalmaz.
2010. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem ez volt szerintem a lényeges...
2010. júl. 27. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha tényleg elem, akkor nem is lenne szabad tölteni :D

Na de félre a viccet: szerinted ha már nem jó, akkor kell még neked?

2010. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy velem van a baj. De milyen kis kötözködőek vagytok!
2010. júl. 27. 10:48
 5/9 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy nem tesz jót a tölthető elemeknek, ha nem használja az ember rendszeresen őket. Én is jártam így, és egy csomó aksit dobhattam ki...
2010. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki tv/dvd/ilyen-olyan távirányítóba hátha jók még.. én az 1x már lemerült elemeket szoktam átrakni távirányítóba és hónapokig bírja még. ha azokhoz sem jó, akkor már tényleg mehet a gyűjtőbe nyugodtan
2010. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hopp, elírtam. Nem AAA, hanem AA
2010. júl. 27. 11:26
 8/9 Jovanny ***** válasza:
A lényegen nem változtat, ha nem jó dobd ki. (szelektíven :) Vegyél SANYO ENELOOP akkut, azzal nem lesz bajod sokáig.
2010. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha parkoltatás előtt rendesen feltöltöd és viccen kívül száraz, hűvös helyen tartod, akkor "birgyaja mint álat"
2010. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!