Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook Air laptop tapasztalatok?

Cilike2 kérdése:

Macbook Air laptop tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most készülök venni, én a 2020-as Mac-et. Akár ha van valakinek ez a modell, vagy előző évi Air laptopok , hogy mennyire szereti, van-e vele gondja , mit szeret benne, vagy ha volt neki meddig bírta hány év után kellett cserélni másra stb. bármilyen tapasztalatokat / véleményeket szívesen olvasnék. Meg kérlek azt is írjátok oda melyik mac és, hogy hány GBs az is érdekelne! 😊

2020. ápr. 16. 03:36
 1/2 subrette ***** válasza:
54%
Nekem 2015-ös MacBook Air van 256 GB-os modell. Naponta használom azóta is. Az operációs rendszer mindig frissítem. Nagyon jó az érintőpad és a képernyőt is szeretem. Könnyű, alig több mint 1 kg. Az akkumulátor 12 órán át bírja és ez alig csökkent újkora óta.
2020. ápr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlókat tudok én is mondani, mint az előző, csak nekem 2017-es, 8 gigás van. Nagyon-nagyon szeretem annak ellenére, hogy okoz párszor fejtörést az "egyedisége"(innen is köszi Jobs). Sok olyan program nem fut rajta, amit a windows-osokon megszoktam, persze tudom, vannak alternatívák és akár jobbak is, de hát a megszokás...Amikor végre beállt minden, én hülye frissítettem a Catalinára, onnantól fogva megint nem tudtam egy csomó programot használni, még a Canon-ra is várni kellett jó pár hetet, hogy a nyomtatót frissítse az új verzióra.

Legújabb hülyeségem, szereztem kéztől egy külső HDD-t, amire szükségem volt, de egyszerűen nem is jutott eszembe, hogy itt is számít az operációs rendszer (mentségemre szólva nő vagyok), úgyhogy ahhoz hogy használni tudjam, le kellett töltenem a Paragon Software-t, ami csak 10 napig ingyenes, aztán meg kellene venni.

Ettől függetlenül életem legjobb és leghasznosabb nyereménye.

2020. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!